Tema Akademi Eğitim Kurumları Logo
Ücretsiz Destek Telefon (0212) 824 28 18

İSG Sınavı 2. Dönem Başvurusu Nasıl Yapılır?
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Eğitimi

İSG Sınavı 2. Dönem Başvurusu hakkında bilgi almak veya erken kayıt avantajları hakkında bilgi almak için çağrı merkezimizi arayınız +90 212 914 00 29

İSG Sınavı 2. Dönem Başvurusu Nasıl Yapılır? sorusunu yanıtlayacağız.  Sınav Başvurusu belirli aşamaları içermektedir ve bu aşamaları dikkatli ve doğru bir şekilde tamamlamanız gerekmektedir.

İSG Sınavı 2. Dönem Başvurusu Nasıl Yapılır?

İSG Sınavı'na katılmak isteyen kişiler, sınav tarihinden en az 100 gün önce Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş Türkiye’nin Lider İSG Eğitim Merkezi Tema Akademi’den İSG Kursu almalıdır.

İSG Eğitimini tamamlayan kişiler, ÖSYM kurumu tarafından yapılan İSG Sınavı'na girmeye hak kazanırlar. 2023 İSG/2. Sınavı'na girecek kişiler için sınav başvuruları 09 Eylül 2023 tarihine kadar yapabilirler.

İSG Sınavı 2. Dönem Başvurusu tarihinde değişiklik olup olmadığını takip etmelisiniz.

Aşağıda İSG Sınavı 2. Dönem Başvurusu Nasıl Yapılır adımlarını bulabilirsiniz:

  1. İlk olarak, ÖSYM Aday İşlemleri Sistemi'ne giriş yapmanız gerekmektedir.
  2. Aday İşlemleri Sistemi'ne giriş yaptıktan sonra, 2023 İSG/2 Sınavı butonunu seçin ve ekranda bulunan "Başvuru Yap" seçeneğine tıklayın.
  3. Açılan ekranda yer alan aşamaları sırasıyla tamamlayın. Bu aşamada, özellikle Sertifika Alanı seçimini doğru yapmanız önemlidir.
  4. Gerekli aşamaları tamamladıktan sonra, 2023 İSG/2 Sınav Başvurusu için gereken 370 TL'yi ödemeniz gerekmektedir.
  5. Ücret ödemesini yaptıktan sonra, son olarak Ön izleme ve Onay işlemini gerçekleştirin.

Umarız, 2023 İSG/2Sınav Başvurusu Nasıl Yapılır? konulu yazımız yeterince açıklayıcı olmuştur.

Ancak, bu konu veya aklınıza takılan başka konular hakkında sorularınız varsa, uzmanlarımız size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Tema Akademi İSG Eğitim Kurumları, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi vermek üzere yetkilendirilmiştir.

Tema Akademi, "Türkiye'nin Lider İş Güvenliği Eğitim Merkezi olarak 2010 yılından itibaren hizmet vermektedir.

En uygun fiyat avantajlarından yararlanmak ve İSG Sertifikası hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen  iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kategoriler


Bu Kategorideki ilgili yazılar