Tema Akademi Eğitim Kurumları Logo
Ücretsiz Destek Telefon (0212) 824 28 18

Eğitim Kurumumuz

2013 yılında İstanbul Bayrampaşa’da hizmete geçen Tema Akademi Özel Öğretim ve Eğitim Danışmanlık Hizmetleri LTD.şti, aynı yıldan itibaren İş Güvenliği Uzmanlık Eğitimi vermeye başlamıştır.

İş Güvenliği Kursu alanında kısa sürede hizmet ve kalitesini ispatlayan firmamız, devam eden süreçte eğitim ve hizmet sayısını arttırmıştır.

2014-2015 yıllarında;

Temel Yangın Söndürme Eğitimi, başta olmak üzere otuza yakın eğitim ve hizmet vermeye başlamıştır.

Kurulduğu günden itibaren binlerce adayın İş Güvenliği Uzmanlığı Sertifikası almasını sağlayan kurumumuz adayları büyük özveriyle a sınıfı, b sınıfı, c sınıfı sınavına hazırlamaktadır.

Şimdiye kadar iş güvenliği sınavı başarı oranı oldukça fazla olan Tema Akademi , aynı başarıyı verdiği diğer hizmetlerde göstermeyi amaçlamaktadır.

Bundan dolayı kursiyerlerimizin  motivasyon ve başarısını etkileyecek bütün detayları düşünerek  binamızı da bu şekilde inşa ettik.

Binanın iki katında geniş alana sahip kurumumuzda gerek sınava hazırlanacak kursiyerlerimizin rahatlığı, konforu açısından, gerekse diğer faaliyetlere geniş alan tahsis edilmiştir. Bunlar bazıları.

  • Geniş sınıflar
  • Dinlenme odası,
  • Toplantı odaları,
  • Eğitim odaları
  • Toplantı odaları,
  • Yönetim odaları

 

İcra ettiğimiz işten dolayı, hijyen, iş güvenliği başta olmak üzere diğer bütün detaylara dikkat etmekteyiz. 

Bizi ziyaret edip bir kahvemizi içmeden önce kurumumuzun genel görünüşü hakkında bazı fikirler vereceğine inandığımız görsellerle sizleri baş başa bırakıyoruz. 

 

Tema Akademi giriş koridoru. Sınıflara ve yönetim ofisine giden kısımı geçtikten sonra, her zaman iş konusunda titiz, güzel yüzlü personelimiz memnuniyetler sizleri karşılayacak, nefis Türk kahvenizi koltuğunuza oturmadan masanıza koyacaklardır.

Tema Akademi İş Güvenliği Eğitimi İstanbul Binası

Tecrübeli eğitimcilerin konforlu sınıflarda, iş güvenliği sınavlarına hazırlanan kursiyerlerimize başarıya hazırladıkları yerler. İş güvenliği denildiğinde mutlaka Tema Akademi ismi orada vardır.

 

Çözüm odaklı, güler yüzlü Tema Akademi personeliyle ilk karşılaşacağınız yer.

Ders aralarında, dinlenmek isteyenleri unutmadık.

Zorlu iş güvenliği derslerinden sonra sınırsız çay, kahve molası yanında konuların özetini çıkartabileceğimiz veya  stres atabileceğimiz dinlenme salonundan ufak bir kare. İsteyen TV izleyebilir.

Kurumuz, iş güvenliği hizmetler, kurs ve eğitimi hakkında daha fazla bilgi almak için Buraya tıklayarak veya  0212 544 29 00 / 0542 544 29 09 Telefon numaralarını arayabilir, daha da olmadı isg@temaakademi.com.tr e-mail yazabilirsiniz.

Sizinle tanışmak bizi mutlu eder.