0212 544 29 00 / 0542 544 29 09

İş Güvenliği Kursu Olarak İstanbul’da Neden Tema Akademi?
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Eğitimi / 26.06.2014

‘‘İstanbul’da İş Güvenliği Kursu denildiğinde akla Tema Akademi gelir’’ aslında bu söz bize ait değil. Tema Akademi deeğitim alarak İş Güvenliği sınavını başarıyla vererek belgesinialan bir  kursiyerimize ait.

Bugün Sosyal Medya ve İnternet’de Tema Akademi hakkında insanların neler yazıkları ve neler düşündükleri hakkında biraz araştırma yapalım dedik, Tema Akademi yönetimi olarak. Doğrusunu söylemek gerekirse şimdiye kadar verdiğimiz hizmetlerden şüphemiz yoktu. Bugün itibari ile yaptığımız araştırma gösterdi ki böyle düşünmekte pek de haksız değiliz.

Bu yazımızda Tema Akademi hakkında yazılan her şeyiele almamız mümkün değil, bu yüzden ilk önce Twitter’da Tema Akademi hakkında neler yazıldığınıele alacağız. Ve daha sonra yayınlayacağımız yazılarda Tema Hakkında sabal ortamda paylaşılan önerileri sizlere aktaracağız.

Twitter’da atılan Twitleri incelediğimizde insanları Tema Akademi yi betimlerken iki kelimeyi fazlasıyla kullandığını görüyoruz.

1.    Uygun İş Güvenliği Kursu Ücreti

2.    Kaliteli iş Güvenliği Kursu

Tema Akademi’nin İş Güvenliği Kursu olarak hizmet verdiği 2013 yılından itibaren en temel amacı kaliteli ve ucuz İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmeti vererek İstanbul’da bu alanda öncü olmaktı.

Sosyal Medya’da yapılan yorumlar bu konuda başarılı olduğumuza dair bariz bir örnek teşkil ediyor.

Tema Akademi yöentimi olarak kaliteli ve ugun hizmeti sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

İŞ Güvenliği Kursu istanbul

Kuruluşumuz esnasında yönetim kurulu olarak aladığımız kararlardan bir tanesi de, Tema Akadami İş Sağlığı ve Güvenliği Kursun’da eğitim alacak olan İş Güvenliği Uzman Adayları’na başarı odaklı kurs vermemiz gerektiği noktasında hemfikir olmuştuk. Yine Twitter üzerinden yapılan bir çok yorum bu kararımızda ne kadar haklı olduğumuzu gösteriyor.

İş Güvenliği Kursu

Kim ne derse desin insanların ucuz ve kaliteli ilişkisine dikkat ettiği, daha önemlisi ucuz ve kaliteliği fark ettiğine dair bir örnek yorum.

 

Genel kanaat olan ‘‘ ucuz kaliteli değil’’ anlayışını Tema Akademi olarak İş Güvenliği Kursu sektöründe yıkmanın haklı gururunu yaşıyoruz. 

İş Güvenliği Kursu

Diğer bir kursiyerimiz ise yine kıyaslama yaparak Tema Akademi’nin İş Sağlığı ve Güvenliği Kursu ücretine vurgu yapmış.

Twitter’da Tema Akademi ile alakalı yapılan bunlara benzer kursiyerlerimiz tarafından yapılan bir çok yorumu bulmak mumkün.Bunlar dışında İstanbul’da İş Sağlığı ve Güvenliği Kursu noktasında başarıya ulaşan Tema Akademi’nin OSGB ile alakalı girişimlerinin olması gerektiğini belirten yorumları gözerdı etmiş değiliz.

İŞ Güvenliği Kursu

Tema Akademi’den kurs alarak İş Güvenliği Uzmanı olan bazı kursiyerlerimizin Twitter’da yaptıkları bazı yorumlada ise  İstanbul’da İş Güvenliği Kursu olarak yeterince başarılı olan ve başarıyı yakalayan Eğitim Kurumumuzun OSGB hitmetleri vermemiz noktasında taleplerine kayıtsız kalmadık.

İstanbul’da İş Güvenliği Kursu alanında başarıyı ziyadesiyle yakalayan kurumumuzunOSGB alanında da hizmet vermeye başladığını ayrıca sevgili kursiyerlerimize duyururuz.

Kurs eğitimi boyunca dost edindiğimiz sevgili kursiyerlerimizin olumlu veya olumsuz anlamda hakkımızda yaptıkları bütün yorumlar için teşekkür ederiz.

 

Olumlu yorumlar neleri korumamız ve devam ettirmemiz gerektiğini, olumsuz yorumlar ise, ki daha karşılaşmadık, eksiklerimizi ve neler yapmamaız gerektiği noktasında bize yol gösterdi.

Neşe
19.09.2016

Fiyatı ve kalitesiyle fark yaratan;; sorunları çözüme kavuşturan bir eğitim kurumu.

Kategoriler


Bu Kategorideki ilgili yazılar